Kontakt z autorem bloga o cellulicie.Drogie Panie, jeśli macie jakieś przemyślenia lub pytania odnośnie zamieszczonych przeze mnie wpisów, gorąco zapraszam do komentowania. Chętnie odpowiem na wszystkie komentarze, a inne czytelniczki zapewne też na tym skorzystają:) Jeżeli masz uwagi, dotyczące bloga, lub zamieszonych na nim treści, również daj znać. Jestem otwarta na konstruktywną krytykę – chciałabym, aby ten blog był dla Was jak najbardziej pomocny, w walce z cellulitem.

Jeśli potrzebujesz indywidualnej porady, lub po prostu chciałabyś podzielić się swoimi doświadczeniami, napisz do mnie za pośrednictwem wiadomości mailowej lub formularza kontaktowego. Postaram się pomóc.

Internautko, jeśli interesuje Cię, jakiś konkretny preparat na cellulit, napisz do mnie. Być może już go stosowałam i podzielę się z Wami swoją opinią, a jeśli nie, to równie chętnie wypróbuję coś nowego.

Zapraszam również do kontaktu firmy, wprowadzające na rynek nowe produkty, o działaniu antycellulitowym i poszukujące blogerek-recenzentek. Chętnie przetestuję nowości kosmetyczne, a następnie obszernie je zrecenzuję, na łamach mojego bloga.